Wspólny Cel & Zrównoważone Korzyści - Lookale.pl

Wspólny Cel & Zrównoważone Korzyści

Nieruchomości  jako podstawowy element rozwoju cywilizacyjnego, otaczają człowieka na każdym etapie życia . Towarzyszą nam  jako miejsce zamieszkania stałego oraz czasowego , jako miejsce pracy zdalnej, pobytu podczas wyjazdów zawodowych , wakacyjnych czy podróży.

Najemcy i Wynajmujący , Właściciele i Goście  na przestrzeni lat wciąż mają różne interesy . Połączenie w duchy zrównoważonych korzyści, różnych grup użytkowników na rynku nieruchomości to Nasz Wspólny Cel , który rozwijamy:

Koszty i Jasne Zasady Wynajmu:  
„Aplikacja mobilna  Lookale dąży do wprowadzania jasnych zasad udostępniania nieruchomości , rozliczenia przedpłaty lub kaucji”

Najemcy:  Goście oczekują, że zasady wynajmu będą jasne i zrozumiałe. To dotyczy zarówno godzin zameldowania i wymeldowania w przypadku krótszych pobytów , jak i innych regulacji . Szczególnie istotne są precyzyjne informację dotyczące  faktycznych kosztów , kaucji i usług dodatkowych
Wynajmujący :  Wynajmujący często muszą radzić sobie z nieterminowymi opłatami za czynsz , uszkodzeniami mieszkania lub znajdujących się w nim mebli i sprzętów. Wpływa to znacznie na koszty napraw i utrzymania oraz generuję dodatkowe zaangażowanie.    

Zadowoleni Najemcy:
Najemcy: Szukają  nowoczesnych rozwiązań umożliwiających znalezienie oraz wygodny dostęp do nieruchomości. Możliwość podjęcia świadomej decyzji  wpływa na ich zadowolenie z najmowanego Lookalu.
Wynajmujący: Zadowoleni najemcy to dłuższe umowy najmu, mniejsze straty i mniejsza rotacja lokatorów.

Cena i Wartość:
Najemcy: Goście szukają nieruchomości w przystępnej i jasno określonej cenie, która jest adekwatna do oferowanych udogodnień. Dlatego tak ważne jest szeroki wybór konkurencyjnych nieruchomości.
Wynajmujący : Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom związanych z publikacją swojej oferty nieruchomości oraz elektronicznym dostępem , zarządcy mogą zarabiać więcej  minimalizując  koszty  i ryzyko  związane z udostępnianiem swoich Lookali

Bezpieczeństwo i Wygoda:  
„Optymalizując dostęp  znacznie poprawiamy ogólną efektywność i bezpieczeństwo wykorzystania zasobów mieszkalnych . Rozwiązania zdalnej kontroli  dają  możliwość elektronicznej  blokady drzwi  lub  awaryjnego dostępu w trudnej sytuacji związanej z nieupoważnionym dostępem lub przebywaniem w nieruchomości”
Najemcy: Elektroniczny dostęp do Lookalu eliminują potrzebę noszenia tradycyjnych kluczy co jest wygodne i bezpieczne. Rozwiązuje  problem zagubienia kluczy .  
Wynajmujący: Niestety wynajmujący spotykają się z trudnymi zachowaniami najemców, takimi jak zniszczenia i kradzież, utrudnianie dostępu do lokalu czy odmowa opuszczenia mieszkania po zakończeniu umowy. Prostsze zarządzanie dostępem, zmniejsza ryzyko  i konieczność fizycznej obecności przy przekazywaniu kluczy . 

 Czystość i Porządek  
„Aplikacja mobilna Lookale , umożliwia dowolne dodawanie usług dodatkowych takich jak sprzątanie , serwis wentylacji, itp.”

Najmecy: Goście oczekują, że miejsce, które wynajmują, będzie czyste i schludne. Brudne łazienki czy niesprzątane mieszkanie mogą zniechęcić.
Wynajmujący:  Koszmarem właścicieli są zaniedbane i zniszczone pomieszczenia przez nieodpowiedzialnych Gości .

 

Masz pomysły , uwagi do naszego projektu? 
Napisz do nas:  zk@lookale.pl

 

Pixel True Mockup (9)